کاهش وزن سریع در ۳۰ روز با رژیم و دستگاه لاغری

کاهش وزن - mylimuu

اضافه وزن،‌ مدت‌هاست که تبدیل به یک چالش جدی برای بسیاری از مردم دنیا شده است، به همین دلیل کاهش وزن سریع و روش‌های مختلف آن، از جمله موضوعات داغی است که مطالب بسیاری در مورد آن نوشته شده است. روند کاهش وزن معمولا زمان‌بر است. نمی‌توان انتظار داشت وزنی که در طول ماه‌ها و شاید سال‌ها به بدن اضافه شده، خیلی زود کم شود. برای بیشتر مردم، صبوری برای کاهش وزن، خود داستان عذاب‌آور دیگری است که به درد اضافه وزن می‌افزاید! این روزها بسیاری از متخصصان تغذیه در پاسخ به نیاز مردم، به دنبال ابداع راه‌هایی برای سرعت بخشیدن به روند کاهش وزن هستند. در کنار غذای رژیمی و ورزش‌های مختلف، حالا دستگاه‌هایی هم برای چربی‌سوزی و لاغری سریع در کلینیک‌های تغذیه وجود دارند که به متقضیان کمک کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به وزن دلخواه خود برسند. در این مطلب قرار است راه‌هایی را در مای لیمو به شما معرفی کنیم که کمک می‌کنند تنها در ۳۰ روز، مقدار زیادی از چربی‌های بدن خود را از دست بدهید. با ما همراه باشید.

آیا لاغری سریع اصولی است؟

جواب این است: خیر!

اولین موردی که باید به آن اشاره کنیم این است که بهترین و منطقی‌ترین روش برای کاهش وزن، آهسته قدم برداشتن در این مسیر با استفاده از رژیم‌های غذایی صحیح و ورزش است. رژیم غذایی صحیح و اصولی در مدت زمانی بیشتر از یک ماه جواب می‌دهد. در واقع باید یک روند چند ماهه طی شود تا فرد وزن زیادی را از دست بدهد. یک رژیم غذایی خوب، شامل تمامی گروه‌های غذایی است، تمام وعده‌های غذایی در آن لحاظ شده و فرد به جز مواردی خاص، از خوردن مواد غذایی محروم نمی‌شود. پزشکان و متخصصان تغذیه می‌توانند با توجه به شرایط بدنی هر فرد، و با در نظر گرفتن تمام مشکلات، بیماری‌ها و سوابق فرد، یک رژیم غذایی مناسب به او بدهند تا بتواند به‌مرور به وزن دلخواهش برسد. همراه با این رژیم، حرکات ورزشی هم باید به صورت مرتب انجام شود. اما گاهی شرایط خاصی هم وجود دارد که فرد مجبور به کم‌کردن وزن در مدت زمانی کوتاه است.

مثلا ممکن است شما یک عمل جراحی داشته باشید. در این صورت باید خیلی زود اضافه وزن خود را از بین ببرید. بسیاری از افراد برای مراسم ازدواج یا رفتن به یک مهمانی خاص، دوست دارند که در مدت زمانی کوتاه به اندام متناسبی برسند. ده‌ها دلیل دیگر هم می‌تواند برای این موضوع وجود داشته باشد. در این صورت باید به سراغ رژیم‌های تهاجمی و کمی سخت رفت. با این رژیم‌ها نهایتا می‌توان ۵ کیلو وزن کم کرد. البته با کمک گرفتن از دستگاه‌های خاص لاغری، می‌توان این عدد را کمی بالاتر هم برد.

جهت خرید لوازم جانبی با تخفیفات ویژه کلیک کنید

لوازم جانبی

تکنولوژی روز دنیا

پیام بگذارید