آخرین مطالب
news
اپل

mylimuu | مای لیمو تکنولوژی روز دنیا

news
اپل

mylimuu | مای لیمو تکنولوژی روز دنیا

قابلیت RTX Voice که صدای مزاحم محیط و پس زمینه را حذف کرده و صدایی واضح را انتقال می‌داد، حالا دیگر به پردازنده‌های گرافیکی RTX محدود نیست و به کارت گرافیک‌های GTX هم اضافه شده است.

 


قرار است که در روزهای آینده، از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ ژوئن که مصادف با ۲۲ تا ۲۵ خرداد است، رویداد E3 2021 به فرمی جدید، به صورت مجازی و کاملاً رایگان برگزار شود. در اطلاعیه این مراسم آمده است که کمپانی‌هایی نظیر نینتندو، ایکس باکس، کپکام، کونامی، یوبی‌سافت، تیک-تو اینتراکتیو و وارنر براس گیمز در این رویداد حضور خواهند داشت.

 


VPN ها عالی هستند. آنها داده های شما را ایمن می کنند ، حریم خصوصی آنلاین شما را تقویت می کنند ، از شما در برابر ردیابی محافظت می کنند و آزادی اینترنت را فراهم می کنند.(وصد البته همیشه هم اینطور نیست،در مواقع متعددی سرقت و یا جمع آوری اطلاعات رو شاهد هستیم) اما آیا VPN ناشناس بودن دیجیتالی شما را تضمین می کند؟ آیا کسی هنوز هم می تواند فعالیت های شما را شنود کند؟ خوب ، بیشتر به رفتار شما و میزان مطمین بودن VPN شما برمی گردد.


این یک واقعیت غیر قابل انکار است که پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی است. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا پایتون اینقدر محبوب است؟ راز موفقیت و شهرت جهانی پایتون چیست؟

ما پاسخ شما را در یک خط خواهیم داد - پایتون یکی از برترین زبان های برنامه نویسی در همه زبان ها است!


در این مقاله به بحث در مورد جنگو می پردازیم ، اینکه اصلا فریمورک جنگو چیه و چه مزایایی داره و چرا اصلا باید از این فریمورک استفاده کنیم.


اپلیکیشن مترجم گوگل را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین اپلیکیشن‌ها در این رده دانست. با این حال با گذشت زمان، گوگل ترنسلیت قابلیت‌های جدیدی را اضافه کرده است و رابط کاربری ساده خود را مدام بهبود بخشیده است. این سرمایه‌گذاری حالا به نتیجه رسیده است و شمار دانلود آن از پلی استور به یک میلیارد بار رسیده است.


چه بخواهید کد نویسی را به عنوان یک سرگرمی ، شغل جدید یا فقط برای تقویت نقش فعلی خود شروع کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید با کدام زبان برنامه نویسی شروع کنید.


هواوی اوایل سال گذشته میلادی از سرویس‌‌های موبایل هواوی برای بازارهای جهانی رونمایی کرد. HMS هواوی با این که در زمان عرضه از مشکلات زیادی رنج می‌برد و بسیاری از نرم‌افزارهای مهم برای اجرا در گوشی‌های مجهز به آن با مشکلاتی رو به رو می‌شدند اما به مرور این مشکلات رفع شدند و HMS و فروشگاه‌ برنامه‌های هواوی نیز غنی‌تر شدند.


شاید به خاطر داشته باشید در سال ۲۰۱۹ اطلاعات میلیون‌ها کاربر فیس‌بوک از طریق یک صفحه در اختیار برخی موسسات تبلیغاتی قرار گرفت. حالا در افتضاح جدیدی این اطلاعات به رایگان منتشر شده است.

 


در این مقاله میخوایم به این موضوع بپردازیم که اساسا چطوری می تونیم برنامه نویسی رو یاد بگیریم


صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 7 صفحه بعد

تبلیغات