پشتیبانی گوشی IPhone 13 Pro از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز
آخرین مطالب
news
اپل

mylimuu | مای لیمو تکنولوژی روز دنیا

news
اپل

mylimuu | مای لیمو تکنولوژی روز دنیا

مای لیمو-شرکت اپل  از جدید ترین سری آیفون های خانواده آیفون ۱۲ رونمایی کرد. با اخبار پیرامون گوشی iPhone 13 Pro با ما همراه باشید.

 

 

 

شرکت اپل در اواخر سال ۲۰۲۰ اقدام به رونمایی از سری ۱۲ آیفون های خود کرد، و اخبار منتشر شده حاکی از آن است که این شرکت آمریکایی در حال توسعه خانواده آیفون ۱۳ است که انتظار می رود آنها در ماه سپتامبر سال جاری رونمایی شود. در حالی که هنوز زمان زیادی به رونمایی از این محصولات مانده است، اخبار پیرامون سری آینده آیفون های اپل منتشر شده است که نشان دهنده تغییرات چشمگیر و هیجان انگیز آنها است.

 

طبق گزارشات منتشر شده گفته می‌شود که گوشی iPhone 13 Pro همراه با یک صفحه نمایش اولد LTPO و پشتیبانی از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز عرضه خواهد شد. انتظار می رود که اندازه سری جدید آیفون های اپل با سری ۱۲ آنها یکی باشد، اما گزارشات منتشر شده حاکی از آن است که قسمت ناچ بالای آنها کوچکتر باشد.

همچنین شایعه شده است که این شرکت فناوری اثر انگشت زیر صفحه نمایش را در مدل های آیفون ۱۳ به همراه پشتیبانی از Wi-Fi 6E قرار خواهد داد. با این حال، یک گزارش دیگر ادعا می کند که نمونه اولیه تلفن های آینده شرکت اپل شامل سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش نیست.

 

همچنین گزارش شده است که اپل امسال قصد دارد یک مدل حافظه ذخیره سازی ۱ ترابایتی برای آیفون ۱۳ پرو را در محصولات خود بگنجاند که در مقایسه با بالا ترین مدل موجود در سری فعلی آیفون ۱۲، دو برابر ظرفیت ذخیره سازی بیشتری به حساب می آید. نکته‌ای که درباره حافظه داخلی سری آیفون ۱۳ وجود دارد این است که هنوز هیچ خبری مبنی بر افزایش حافظه پایه ای این سری منتشر نشده است.

طبق گزارشی که اخیراً منتشر شده است، مشخص شد که اپل قصد دارد تا از مودم های Qualcomm Snapdragon X60 5G برای محصولات پیشروی خود استفاده کند. همچنین انتظار می رود مدل های آیفون ۱۳ پرو از یک لنز دوربین اولترا واید به روز شده با دیافراگم ۱.۸ و فوکوس خودکار بهبود یافته برخوردار باشد، در حالی که در مدل های آیفون ۱۲، دریچه دیافراگم ۲.۴ خواهد بود. بعلاوه گفته می‌شود که دستگاه های پیشروی این شرکت کمی سنگین تر باشند زیرا اپل قصد دارد آنها را با ظرفیت باتری بیشتر عرضه کند.تبلیغات