لینکدین با طعم کلاب هاوس
آخرین مطالب
news
اپل

mylimuu | مای لیمو تکنولوژی روز دنیا

news
اپل

mylimuu | مای لیمو تکنولوژی روز دنیا

اپلیکیشن کلاب هاوس امسال توانست موفقیت چشمگیری کسب کند و همبن موضوع سبب شد سایر پلتفرم‌های اجتماعی نیز وارد رقابت با این پلتفرم صوتی شوند. پس از توییتر، فیسبوک و اسپاتیفای، حالا نوبت به لینکدین رسیده است که روی قابلیت مشابه با کلاب هاوس کار کند..

Alessandro Paluzzi که یک توسعه دهنده است اخیرا اعلام کرده که کدهایی درون نسخه فعلی لینکدین وجود دارد که مربوط به رابط کاربری یک پلتفرم چت صوتی است. هم‌چون سایر کپی‌های کلاب هاوس، چت صوتی لینکدین نیز از اتاقهای گفتگوی لایو تشکیل شده است که کاربران می‌توانند صحبت‌های سایرین را شنیده و یا در مباحث شرکت کنند.

زمان عرضه عمومی قابلیت گفتگوی صوتی زنده لینکدین مشخص نیست

سخنگوی لینکدین در گفتگوی خود با TechCrunch تایید کرده است که این شرکت روی قابلیت گفتگوی صوتی زنده کار کرده است، با این حال برنامه‌ریزی آن برای انتشار عمومی هنوز مشخص نشده است. طبق اعلام لینکدین کاربرانش بیشتر با ویدیو و استوری با هم در ارتباط هستند، از این رو چت صوتی نیز می‌تواند نظر آن‌ها را به خود جلب کند.

 

 

Suzi Owens، سخنگوی لینکدین می‌گوید که این پلتفرم تقریبا رشدی 50 درصدی را در ارتباطات از طریق استوری، ویدیو و پست‌های به اشتراک گذاشته شده داشته است. از این رو ما در حال انجام آزمایش‌های اولیه برای ساخت یک تجربه ارتباط صوتی منحصر به فرد هستیم. ما هم‌چنین در حال بررسی امکان افزودن صدا به سایر بخش‌های این شبکه اجتماعی از جمله گروه‌ها و رویدادها هستیم تا کاربران راه‌های بیشتری برای ارتباط با انجمن خود داشته باشند.

تصویر بالا نیز توسط سخنگوی لینکدین منتشر شده است که نمایی مفهومی از رابط کاربری بخش صوتی را نشان می‌دهد.

طبق خبرهای واصله اسپاتیفای نیز در حال کار روی یک پلتفرم صوتی است. این در حالی است که توییتر و تلگرام چندی پیش بخش ارتباط صوتی خود را منتشر کردند. فیسبوک نیز هنوز در حال توسعه بخش گفتگوی صوتی خود به نام Live Audio است.تبلیغات